Nedir?

FikirAtölye sizin mümkün olan en hızlı ve kolay şekilde, bürokratik süreçlerden uzak olarak yatırımcılara ve farklı sektörlerdeki güçlü şirketlere ulaşmanızı sağlar. Bu sayede vakit kaybetmeden girişimlerinize yatırım ve destek alabilirsiniz.

FikirAtölye’ ye üye olduktan sonra projenizi gereksiz uzun formlar doldurmadan yayınlayabilirsiniz. Paylaştığınız projeleriniz bir ön değerlendirme sürecinden geçirilmeden anında yatırımcılara sunulur. Bunlar melek yatırımcılar, teknoloji/dijital sektörlerdeki projeleri hayata geçirmek için gerekli olan ekip ve yeteneğe sahip yazılım firmaları, yüksek maddi ve manevi destek sağlayabilecek yatırımcı şirketlerdir. Projenizle ilgilenen yatırımcılar size platform üzerinden ulaşırlar ve görüşmeler başlar.

FikirAtölye Nedir

FikirAtölye'nin Türkiye'de ki girişimcilik ekosisteminin gelişmesine büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.

FikirAtölye sayesinde ülkemizdeki insanları üretken olma, proje üretme konusunda teşvik edebilmek istiyoruz.Çünkü bize göre her insan bir proje üretebilir.

Projelerin sadece melek yatırımcılar tarafından değil aynı zamanda diğer maddi gücü yüksek şirketler tarafından yatırım aldığını veya yazılım firmalarıyla beraber hayata geçirildiğini görmek istiyoruz.

FikirAtölye Nedir