Şirketler Girişimcilik Ekosisteminde!

FikirAtölye sayesinde farklı sektörlerden tecrübesi, networkü, maddi gücü kuvvetli şirketlere ulaşabilirsiniz. Farklı sektörlerden şirketleri girişimcilik ekosistemi ile tanıştırıyoruz. Girişiminiz FikirAtölye ‘ye kabul edildikten sonra (genelde 1-2 gün sürer) ilgilendiği sektöre, alana, ayırdığı bütçeye ve sağlayabileceği diğer desteklere (tanıtım, network gibi) göre girişiminize uygun şirketlere sizi ulaştırıyoruz. Şirketlerin maddi gücünden ve sağlayabileceği diğer desteklerden faydalanmanız için çalışıyoruz!

Melek yatırımcılar, vc'ler, yatırım ağları haricinde farklı sektörlerden güçlü, girişimler ile ilgilenen şirketlere ulaşın!

Amaç: Türkiye’de farklı sektörlerde tecrübesi, iş gücü, maddi gücü çok yüksek olan firmalar var. Ama bizi, girişimcilik ekosistemini tanımıyorlar. Bizim amacımız bu başarılı şirketlere girişimcilik ekosistemini tanıtmak ve onları yatırımcı olarak aramıza almak için onları doğru yönlendirmek. Girişimciliğe yatırımı, desteği tüm Türkiye, tüm şirketler tarafından sahiplenirsek birçok şey başarabiliriz. Karşılıklı öğrenebiliriz!

FikirAtölye Nedir